!!!SUPER NOVÁ RUBRIKA TAJEMNO!!! Horoskopy, znamení...

Červen 2010

Co naplat...

26. června 2010 v 11:09 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
V posledních dnech mě obklopuje velmi dobrá nálada :-). Včera jsem se vrhla na preludium od Bacha a po hodinové fušce se začaly objevovat první výsledky. Dokonce jsem byla až tak aktivní, že jsem si udělala první zápis z povinné četby. Pak na mě však přišla únava a já si poprvé v životě (mimo kávy vídeňské) dala turka. To byl teda nájezd, taková rychlost! Během minuty se energie vrátila zpět. V hlavě se mi objevuje milión návrhů, jak dnešek prožít. Venku se konečně rozjasnilo a já můžu říct, že jsem opravdu happy. Na chalupu tenhle víkend nejedeme, protože po té bouračce...auto fuč.
Včera byla burza učebnic. Mám všechny starší, kromě 5 nových. Celkem mě tedy nákup učebnic vyšel na 1500 korun! A navíc mi nějaký blb ukradl 500 korun a já trdlo taky koupila jednu učebnici dvakrát!Však jsem se vztekala, ale co naplat.


Lodička odplouvá v dáli, protože...

22. června 2010 v 20:46 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Období blbých nálad jsem už přešla, odpluly po lodičce do oceánu. Teď mám zase beználadové období...chvíli ok, chvíli nic...koukala jsem se na film Mluv...moc hezký dojemný film...učebnice výjdou majlant...uf...snad tam nějaké zachovalé najdu za dobrou cenu...taky se mi zdál vážně hrozný sen...už druhý takového rázu..pryč s nimi! Proč si všechny pamatuju? No? kdo mi to vysvětlí? Hezké se vypaří hned a ty ošklivé...vždyť já se pak bojím jít spát, že se vrátí!
Venku je dubnové počasí, takže mi nedochází, že prázdniny přichází...

Bez něj mi bude fajn!

17. června 2010 v 20:19 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Dnešek- jeden z nejhorších dnů v mém životě- nepřeháním. Nechápu, jak mi to mohl udělat, jak mi to mohl říct? Rovnou do očí? Neomluvit se a pak mluvit zase jako by se nic nestalo?!Stalo! Rozpáral si mi srdce, můj mozek! Všechno! Nejsi nic! Nechápu ho...takový sobec...jen štve...nic víc. Kolik dnů je to s ním v poho? Jeden? Dva?
Má mě vůbec rád? Jsem vážně taková? Opravdu? Jestli jo, tak to se můžu jít rovnou zabít, však k mostu to nemám daleko. Všechno pokazil! Po kolikáté?
Umřu...vážně mě to zabije...nebo onemocním nějakou psychickou nemocí a bude konec. Fajn den, ale bez něj!
Mluví teď ze mě vztek, vztek, který v sobě dusím hodně dlouho. Pryč!

Až takhle?

11. června 2010 v 15:29 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Rozhodla jsem se, že brzy zase změním vzhed svého blogu...asi jenom barvy. Venku je strašný hic...vážně děs...jsem totálně vyčerpaná a přitom se v tomhle týdnu téměř nic nedělo...taky se kouknu hned na film 2012...nevím proč...asi jen proto, abych něco dělala...včera jsem zase napsala malou úvahu ...napsaná byla v rychlosti a jen tak, abych se vypsala...píšu často, ale většinou vše končí hodně špatně...nevím proč...možná, že něco ve mě je nešťastné, i když kromě jednoho problému mě netíží vůbec nic

Před měsícem se mi zdál takovýhle ujetý sen...

Nic...nic...ticho...hic

10. června 2010 v 10:03 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Prázdniny se blíží a já už přemýšlím,co budu dělat. Každý den chci chodit běhat, protože moje fyzička je k pláči. Potom mě na čas zaměstná brigáda, a pak? Nevím...netuším...venku je hic a můj mozek je pryč...odletěl...ve škole se všechno uzavírá...doma čím dál vice přemýšlím a přemýšlím a v podstatě nedělám nic jiného...den pak uteče a následuje další...náladu která mě obklopuje popsat neumím...nevím, jak mi je :-D, ale jo, celkem fajn! Tery nejede asi na výlet :-(, dnešní pro mě zdrcující zpráva...ta její ruka...tak se tam moc netěším...polezeme na Lysou a v tom hicu umřu a odvezou mé tělo. Jsem hrozně ráda, že pohřební oblek je černý...navždy ve své oblíbené barvě :-D...te'd mám na sobě zázračně tričko červené...ale jinak jsem samozřejmě nosila pouze černou...nehájím a neuznávám žádný styl, jen je mi černá sympatická- nevýrazná a ještě k tomu zeštíhluje :-D. Taky se o prázdninách naučím psát všemi deseti...a jinak? Nic...nic...nic...ticho...hic...
----------------------------------------------------------------
Tak...krásný den...byl krásný, což o to. Teď už rozhodně není...nabourali nám auto...zničené všechno...dveře :-(...a jaká je teď doma asi atmosféra?

Ty tři kostky!!!

4. června 2010 v 17:51 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Zrovna jsem se probudila- ano, opět jsem spala. Ve škole mi bylo zpočátku i fajn- neměla jsem horečku jen rýma mi ucpala hlasivky a bolelo mě v krku, takže celou hudebku jsem mlčela, jak jinak. Přála jsem si, aby mě nikdo nevyvolal, protože výsledek by byl katastrofální. V některých chvílích jsem zničehonic dostala výbuch smíchu a ani jsem nevěděla čemu se směju. Určitě za to můžou ty tři kostky čokolády, co jsem si dala včera. Určitě účinkují se zpožděním. Momentálně popíjím čaj kašel průdušky a doufám, že budu fit!  nejraději bych prospala celý den, ale čtením si snad taky odpočinu...Asi jedeme na chalupu...nechce se mi...bude tam zase ze začátku zima a nejsou tam takové podmínky pro spaní!

Potřebuju spát a spát...spát

3. června 2010 v 11:25 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Ach jo. Mám hrozně moc šikovného bratra- nakazil mě. Dneska už je mi i celkem fajn, kromě ranní horečky a bolesti v krku, ale včera! Ráno to bylo OK, ale odpoledne se můj stav zhoršil. Horečka se střídala se zimnicí a já se jen třepala a třepala. Dokonce mi zfalověly rty!! Doma jsem zalehla a celkem se i z toho vyspala. Psala se písemka z matiky- no jejda. Celé to bylo nějaké divné. Nemyslím si nic. Vůbec netuším, jak jsem to napsala. Nejsem si vědoma chyby, ale...nebudu se v tom rýpat. Tery dneska ve škole není, tak jsem si o velké přestávce zalezla do své tajné nory- klid a pohoda. Ráno, jak jsem šla do školy, tak v parku překrásně zpívali ptáci, fakt bomba ( řekl by pan P). Rozečetla jsem novou knížku a mé myšlenky se čím dál více ubírají k blížícím se prázdninám, které zase rychle utečou. Příští rok mě  bude čekat každý týdek 3x týdně fyzika, chemie a biola- to snad nepřežiju. Momentálně téměř končí 4. hodina a já se těším na úplný konec. Doma zalehnu a budu spát a spát a spát...Asi mám teď zimní období nebo co...


Zabila jsem ho! Zabila!!

1. června 2010 v 16:24 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
No, dějou se teda věci...hodně věcí...ale to je jedno...dneska i včera, takové trapasy! Jako! Všechno způsobí Tereza  a já pak vypadám jako ta potrhlá! Včera: sedím a ona do mě píchne. Ze srdce to nenávidím a navíc tak nečekaně! Vždycky vyjeknu jako kdyby mě někdo vraždil, jenže ve chvíli, když jsem vyjekla nám češtinář ukazoval obrázek lebek a prý: "Paní kolegyně, snad se nebojíte té lebky! Nebo snad mě?" A já se smála, to, že jsem se naštvala jsem musela zakrýt smíchem...a on: "No tak, paní kolegyně!" A dneska? Dneska si nemohla odpustit další rýpnutí...zrovna vykřiknu a vleze jiný profesor a : "No teda Mirko". A aby toho nebylo málo!! Před školou stojí pan G a směje se, že jdeme pozdě,že to nestihneme ,a že máme pohnout. Ještě tam Tery zatahuju dešník( kvůli ruky- a trvá mi to) a jdeme, jenže pak nás za pozdní příchod zapíše Andílek ( teď rozhodně andílkem není!). Marta se snaží vymluvit a my poslušně a odevzdaně s Rezzy posloucháme a hlásíme jméno a v duchu se vztekáme. To už je můj druhý zápis! Ten 1. byl kvůli vodě, tak nechápu proč mě zapisoval! V chemii jsme měli psát, poctivě jsem se to o víkendu naučila a učitel: "Zvedni se, Kája sem." Zvedám se a jdu na místo Káji. On: "Ne. Odkliď se." A to už vím, že nepíšu...zklamání nad zbytečně stráveným časem nad učebnicí, ale aspoň ušetřené nervy.