!!!SUPER NOVÁ RUBRIKA TAJEMNO!!! Horoskopy, znamení...

Leden 2010

Kočičí puberta...

11. ledna 2010 v 15:54 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Dnešek byl fajný. Nebýt toho, že chyběla Tery, byl by i dokonalý...Všechny tři písemky jsem napsala tak, že jsem sama ze sebou spokojena...Bylo to po dlouhé době, kdy jsem byla vůči svým známkám a tomu, zda to umím nebo ne, úplně lhostejná- spoléhala jsem na velmi lehké zadání :D. Den začal už hezky hezkým snem, no a jak jinak by to pak mohlo dopadnout...Hm..taky se můžu mýlit.O víkendu a v minulém týdnu se nic zajímavého nedělo...na chalupě jsem praskala ledovku a klouzala se po ní...aspoň nějaká sranda!
Vojtín je na mě naštvaný...pořád do mě hupká a škrábe mě...a to jsem si myslela, že kočičí pubertu má už za sebou....

Jediné co mě čeká...

5. ledna 2010 v 13:57 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Kuchtím si oběd a nemám co dělat...Brambory se vaří hrozně dlouho!! Ale těším se: rybí prsty jsem neměla nepamatuji. Ve škole se nic zajímavého nedělo...normální den- ne, opravuji: fajn den bez písemek a jen 5 hodin!!! I za takto krátkou dobu jsem stihla vypít 1 litr!! Jsem borka- ano, musím se pochválit, jinak bych asi nevydržela. To pití se projevuje i negativně . Častější potřeba jít na WC, ale to se dalo čekat. Nevím, co mám dneska dělát: jediné co mě čeká je klavír a to jsem asi měsíc pořádně necvičila- celé Vánoce a před nimi jsem na to neměla čas...
Vojtín se se mnou chce pořád mazlit. Ten můj kocour!! Spí se mnou asi od 23:00- 6:30. Šikulka...dělá mi tím radost- sice mě vytlačuje z postele, ale co naplat.


Jdu jíst!!!

Pro začátek musím...

4. ledna 2010 v 17:33 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Dnešek byl a je fajn! Jsem ráda: po tak dlouhé době fajný den!! Ve škole bylo vše v pohodě...nestlihla jsem si koupit stravenky, takže oběd budu mít až od středy. Teď si budu kuchtit sama. Celkem zajímavé mít oběd v 15:30.
No, jinak jsem si dala předsevzetí: naučím se pít!? Pro začátek musím vypít 1,5 litru za den. Zatím se mi to daří. Už teď mám vypitý litr!!!
To zvládnu!!!
----------------------------------------------------------------
O tři hodiny později...
No s tím pitím jsem to snad zvládla...Vypila jsem 1, 5 litru!!! Jen ať mi to vydrží...

Protože to řekli ONI !!

3. ledna 2010 v 20:28 | Miki
Celé prázdniny jsou pryč...Utekly jako voda, až moc rychle. Poprvé za 6 let jsme slavili Vánoce v bytě a né na chalupě, takže mi pořád nedošlo, že byl Štědrý den a dárky už jsme si rozdali, stále na ně čekám. To si teda ještě počkám! Vánoční stromek je dole, protože ho Vojta zlikvidovala a rozdil 1/3baněk. Aspoň, že na chalupě máme dva.
Každý den jsem chodila spát ve 00:30 a vstávala v 11:00. Dost mě štve, že jsem prospala takovou část dne! Tolik jsem toho mohla stihnout!
Tolik volna a co dělat?

Nevím, co mě to napadlo, ale najednou jsem se bála stáří! Jej! je mi 14 a takováhle úvaha! No, naštěstí mě to brzy přešlo.
No a to je tak asik všechno...Jen jsem se chtěla zeptat, jestli by vás zaujal takovýhle úvod od jedné knížky. Přečetli byste si ji po jeho přečtení?

Seděla jsem a čekala. Hodiny právě odbíjely devatenáctou hodinu- ČAS, který jsem dříve trávila s rodinou u televize. ČAS, kdy končil den a já se mohla těšit na další. ČAS, kterého jsem si nikdy tak nevážila. Jindy bych si řekla: "Mám celou hodinu!"Jenže teď mi celá tato doba utíkala tak rychle! Poslední hodina života a já jsem sama!! Proč jsem dovolila jít rodičům a bráchovi k babičce a tvrdila, že se mi tam nechce?! PROČ? Protože to řekli ONI! Kdybych tak o nich mohla někomu říct...