!!!SUPER NOVÁ RUBRIKA TAJEMNO!!! Horoskopy, znamení...

Listopad 2009

Kdo je nej?

22. listopadu 2009 v 22:34 | Miki |  Ostatní :D
No, jak tak sleduji superstar, říkám si, komu se to povedlo a komu ne...


Co myslíte vy?


MIKINY!!!

22. listopadu 2009 v 15:19 | Miki |  Oblečení

Ashley v plavkách :D

22. listopadu 2009 v 15:16 | Miki |  Novinky o ashley

Sice o něco starší fotky, ale tady vidíte, jak si TAM užívají v plavkách, zatím, co my tady mrzneme.


Pěkný nápisek

22. listopadu 2009 v 15:13 | Miki

Zdroj: Je na obrázku :D

Chci domů!!

20. listopadu 2009 v 16:30 | Miki |  /Hudební kapely/
Zdál se mi hrozný sen. Tyto dva články jsem oddělila, protože jeden je o štěstí a druhý o zoufalství, beznaději a bezmoci.
To je on:
"Mirčo, určitě se ti na tom táboře bude líbit, vždycky sis tam přece našla super kamarády, teď to bude stejné", řekla mi mamka, když jsme nasedali do auta.
Měla jsem ze svého posledního tábora hrozný strach. Přece nemůžu mít pořád štěstí na přátele, co když se to teď zvrtne. Škoda, že tam se mnou nejede Tery. Můj brácha, ten si tam určitě někoho najde a já... Věděla jsem, že by mě brácha podržel, ale je o 4 roky mladší než já a si by mě ve všech směrech nepochopil.
Taťka řídil, jako vždy jel velmi rychle. Tentokrát jsem si však přála aby jel nekonečně dlouho, aby si to nakonec rozmyslili...
Cesta netrvala sni 3 hodiny a my dorazili na místo...


Štěstí

20. listopadu 2009 v 15:35 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Mám velikou radost :D. Ta recitace se mi povedla. Jupííííí!!!


Jestli přežiju zítřek, tak pak už zvládnu všechno !!

19. listopadu 2009 v 16:49 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Strašně se bojím. Mám zítra recitovat...Před celou třídou a ním- profesorem, od kterého očekávám jenom samou kritiku. Tolikrát asi 100x jsem si zkoušela přednášet sama před sebou, mamča je pryč, taťka, ten mi řekne, že je to fajn, brácha je mladší než já, tak kdo mi poradí? Naštěstí jsem si to zkusila říct před Tery, doufám, že to nebude vypadat jako u ní- jenom jsem se smála :D a ona se mnou.Nevím jak to mám zvládnout!!

18. listopadu 2009 v 16:17 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Nevím jak se mám rozhodnout. Mám dvě krásné básně a nevím, kterou si mám vybrat...ach jo :(. Navíc jsem ani nezačala číst ten epos, prý je na pochopení dost složitý, tak nevím jak to zvládnu... Všechno nechávám na poslední chvíli a pak to tak dopadá...No nic.
Psali jsme z matiky a myslím, že budu mít 1!!! Chápete to? Já ne...Dnešek je jinak v klidu, není se co učit, žádné úkoly, takže super :D.


Dneska jsem vám tady napsala opravdu hodně, že?
Byloby co psát a to hlavně minulé dny, kdy jsem měla opravdu hroznou a blbou náladu...Myslím, že nikdo ze třídy to ani nezpozoroval, jsem to ale borka :D. Všude by tu byly mé čené a smutné textíky a to by vám jistě zkazilo celý den :D.
Zatím ahoj

Hlavní město Norska? Otawa!!

11. listopadu 2009 v 20:22 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
No, jaký byl den. Tak tedy: Začal hned trapasem. Když jsem ještě spolu s jednou kamarádkou vylezla ze šatny, odchytili nás šesťáci, aby s námi jakože udělali rozhovor- VĚDOMOSTNÍ!!!K tomu měli kameru.
1. podle nich lehká otázka :"Jaké je hlavní město Norska"
No, ehm..ehm...že by Otavawa? Né, je t vlastně Oslo!!", odpověděla jsem dosti nejistě, s hrozným, trapným a nesmělým úsměvem a očekávala, zda je má odpověď správná.
"Co? Nějaké Oslo? Co máš s oslem?", řekl a tím mě totálně zmátl.
No, tak další otázka:"Proč pan x nosí čenou??", zeptal se s úsměvem, zřejmě pobaven mou první odpovědí. Určitě si předsavoval jak to střihne a v upraveném videu bude jenom ehm..Otawa?
Odpověděla jsem tentokrát bych řekla normálně: "No, asi proto, že se mu to líbí?"
Pak pokládal další a další a další otázky, poslední byla:"Díky kterého brouka získáváme bavlnu?"
"Hm...tohle přece vím,"pomyslela jsem si ale nahlas řekla: No to je ten no na b, b,b,bo,bo,bo,bou..ehm...no on vyrábí kukly z kterých se získávábavlna, je to takový bavlněný motýl", to bylo vše, co se mě vypadlo a pak mě pustili.Jinak dnes byly třídní schůzky,ty proběhly v pohodě :D.
To je vše :D.

Bakterie útočí. Válka začala!!

9. listopadu 2009 v 21:26 | Miki
Ahojte všichni,
dnešek byl den, který určitě nebude na seznamu mých blbých dní jediný. Navíc, kdybych měla každý takový blbý den brát vážně asi bych se zbláznila :D. Co se mi stalo tak hrozného? V první řadě mám rýmu a jsem unavená, dokonce mi tekla krev z nosu, ale vím, že na rýmu snad neumřu :D. Horší je fakt, že jsem zvorala matematiku. Opravdu jsem na ni opakovala, přesto, že mi bylo blbě, moc jsem stála o jedničku, ale nejspíše to bude 2 nebo 3. Kdybych se na ni nepodívala tak mi je to šumafuk, ale...Nejhorší je to, že jak jsem ji dopsala, vše mi došlo- najednou jsem věděla všechny výsledky- to je pech!
Plus této špatné události? V mém případě je zbytečné si něco opakovat, alespoň příště ušetřím čas :D.
Taky se mi stala další nepříjemná věc- zase jeden hodně tajný trapas:D. To už tak tajný asi není, že?Plus tohoto trapasu? Kamarádky drží pospolu.
Na ICQ jsem měla, že jsem nikoho nepotěšila a nikomu nepomohla-hurá, přeci jen jsem pomohla mému bráchovi s úkolem- zabral mi 1 hodinu mého času (musela jsem ho ústě zkoušet, jemu to nešlo, musela jsem mu to opakovat apod. ), ale pak jsem měla radost. Dokonce jsem svým vlastním trápením mohla trošičku povzbudit-doslova uklidnit- jednu osůbku, která mi tím, že jsem ji povzbudila udělala radost. A co můžu chtít víc??Opravdu platí:"Něco špatného je pro něco dobré."
Taky mě jen tak mimochodem zklamalo to, že vypadla Leona Šenková, já a Tery jsme si myslely, že vypadne Lacho. No jo, lidem jde jenom o vzhled.