!!!SUPER NOVÁ RUBRIKA TAJEMNO!!! Horoskopy, znamení...

Říjen 2009

Můj super víkend

19. října 2009 v 11:48 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
V sobotu jsem překvapivě vstala bez problémů. Sedlo se do autobusu a jelo. Seděla jsem vedle velmi staré paní, která byla velmi sympatická. Jak už to tak bývá u babiček, nabízela mi pořád nějaké dobroty, ať už hrozno nebo buchtu. Seděly jsme na nejblbším místě v autobuse, kde se mi pořádně mačkaly nohy a pořád jsem s nimi musela něco dělat- vrtět se :D. Cesta byla šíleně dlouhá- 10 hodin. Samozřejmě jsem spala v autobuse co nejdéle a dokonce se mi zdál i sen. Také jsme viděli palác romského "krále", kolem kterého jsme projížděli. Jinak jsme ten den navštívili krásnou baziliku a muzeum. Ubytování se mi taky líbilo. Další den mě oslovil mnohem více než ten první. Šli jsme křížovou cestu, ale né jakou máme v Česku, ale formou labyrintu, jeskyněk a podobně. Ještě dopoledne jsme stihli navštívit 7. největší chrám světa, pojíst a jelo se.
Musím říct, že cesta zpátky ubíhala mnohem rychleji, ale nešlo mi usnout. Domů jsme dorazili až v 23:00, jelikož nám nějaký lump, propíchnul kolo- to, že to nebyl defekt víme stoprocentně.
No a to je vše :D.

Jsem happy...

16. října 2009 v 18:28 | Miki |  Můj deník aneb co se za ten den událo
Dnešek byl úpně super.Samozřejmě nemyslím školu, ta byla jako vždy nic moc. No, ale hned jak jsem přišla domů, šly jsme s mojí zlatou maminečkou nakoupit. Není toho zrovna nejméně :D, no jo, já jsem takový žrout peněz.
Začnu tím nejmenším a to jsou rukavice- černé. Další úžasná věc je svetrové triko- černé. Ozdobná halenka do divadla, jak jinak než černá a kozačky, překvapivě černé :D. Jsem zkrátka cvok do černé, co se s tím dá dělat. Tento týden jsem však udělala rekord. Černou jsem měla jen jednou !!!
No, budu končit, zítra vstávám ve 3:00 a musím se ještě sbalit- jedu totiž do Polska.